modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

WALL STREET

By | Cuma, Kasım 23, 2012 4 comments


 NEW YORK ta olan wall street ta bu boğayı duyan, gören olmuştur ya da olmamıştır bilmiyorum ama bakın yaa üşümesin diye yapılan bu çabayı bu güzelliği sizlerle paylaşmak istedim ya video yu izlemelisiniz bence :) 

haberlerde muhakkak boğalara yapılan eziyetleri izlemişsinizdir boynuzlarını yakıp hayvanları çıldırtıp,derilerinin bile cayır cayır yandığı o anları zevkle izleyen insanlara inat böyle güzellik yapan bu insanı gönülden tebrik ediyorum !

...video için 1 TIK!
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

4 yorum:

 1. Seni gönülden kutluyorum varya ben o görüntüleri izlediğimde oturdum ağladım ettiğim küfürün haddi hesabı yoktu ! Twitter da görünce yayınını hemen tıkladım ve bayıldım yani resmen ba yıl dım ! Böyle insanların olduğunu görmek bilmek beni cok mutlu etti o bayanıda tebrik ediyorum herşeye inat ! Süper süper süper çok ama çok süpersin tebrikler ! Hemen rt yaptım zaten !

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim gerçekten inan bende izlerken agzıma geleni söyledim ama ne fayda ! Hiç...

   Sil
 2. Avrupa'nın yaşam haklarına saygının doruk noktalarında yaşayan medeniyetin orta yerinde yapılan bu zulme sessiz kalınmasını siddetle ve nefretle kınıyorum...sana da tesekkür ederim.ne güzel bir haber bu böyle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asıl ben teşekkür ederim ! Kesinlikle bende sessiz kalmalarına izin veriliyo olmasına inanamıyorum yaa ve çok üzücü birsey gercekten ! Bu postuda sadece onları düsunerek yaptm :/

   Sil