modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

ARADIĞINIZ DOKTOR BURADA

By | Çarşamba, Kasım 13, 2013 Leave a Comment
Can SAĞLIKTAN gelir.Kesinlikle hepimiz için en ama en önemli şey SAĞLIĞIMIZ...Hasta olmamak için kendimize ne kadar dikkat etsekte maalesef bazen kaçınılmaz oluyor.Ve hemen doktora gidiyoruz.İşte şimdi en önemli yer geliyor PEKİ HANGİ DOKTORA ? 
Çevremizdekilere soruyoruz fakat özel bir hastalıkta,psikolojik bir rahatsızlıkta bazen danışamayabiliyoruz...Ya da biz bayanlar için çok önemli olan Jinekolog doktorlarından en memnun kalınan ,bize yakın olan kim bunu merak ediyoruz?

İşte ben bunun için çok ama çok güzel bir site buldum  .
TAM 96.000 DOKTOR İLE HİZMET VEREN; www.MEDMİO.com  ! Aradığınız doktoru buradan bulabilirsiniz.Yaşadığın şehir ve istediğin bölümü yaz ve ''doktor ara'' butonuna bas; sana hangi isimli doktorlar,hangi hastanede hemen önüne getiriyor. Türkiye'nin doğusundan-batısına güneyinde- kuzeyine ve hangi bölüm olursa olsun bir bir önüne döküyor .ya da bir şehirde en çok tercih edilen doktorlar hangileri buna göre sırala diyorsun ve sıralama bu şekilde oluyor.

Örneğin;  jinekolog İstanbul araması için sonuçları sırala dediğinizde ; İstanbul'daki jinekologların isimlerini hangi hastanede görev yaptıklarını ve hastane adreslerini ,kısa özgeçmişlerini, uzmanlaştıkları alanları ,iletişim bilgilerini sizlere sunuyor.

Ve bunlar bizim için çok önemli bilgiler çünkü biz onlara aslında canımızı emanet ediyoruz.Kimlere emanet ediyoruz ,bu kişiler hakkında yapılan yorumlar neler ?
Biz bayanlar ve bi o kadar eşlerin de çok dikkat ettiği jinekolog doktorlarının araştırmasında hastaların yorumları kadar önemli bir şey yoktur herhalde .
Biz bayanlar bir maskeyi yapmadan önce bile 100 kişiye sorarız ;faydasını gördün mü ? Sence denesem bir şey olur mu ? :) Böyleyiz işte yapacak bir şey yok :) 

İşte bu arkadaş-komşu tavsiyesi yerine bu site de şöyle bir uygulama var .Doktorlara 5 yıldız üzerinden puanlama yapılabiliyor,yorumlar yazılabiliyor. Yani gittiğiniz doktor ile ilgili fikrinizi yazabilirsiniz,uygun gördüğünüz yıldızı verebilirsiniz. Hangi bölümün doktorunu arıyorsanız  'hasta görüşüne göre' seçeneği ile ''en iyi'' şeklinde PUANLANMIŞ doktor sıralamasını görebilirsiniz .
Aklınızda bir soru işareti kalmasın ''yok herkes doğru yorum yapmaz ki'' diye .Öyle her yorumu hemen yayınlamıyorlar sıkı bir denetimden sonra uygun görülen yorumlar yayınlanıyor.

Doktor profillerinden o an randevu alabilirsiniz ve bu da çok sağlıklı bir uygulama :)
Ben bu siteyi çok sevdim kızlar kesinlikle site datanıza eklemeniz gereken bir site :)...

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: