modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kiralık Villa ve Yazlıklar

By | Pazar, Aralık 01, 2013 1 comment
İçinizi biraz ısıtalım.Kış geldi ama biliyorsunuz yazlık yerlerin fiyatları da bu zamanlar uygun oluyor.Yani şimdiden ayarlamak,tarih belirleyip o tarih için şimdiden yer bulmak...
Yaz yaklaştıkça tatil harcamaları için ayırdığımız bütçe de artıyor.Yazlık yerler denince de aklıma ilk ANTALYA gelir benim nedense ,güzel temiz bir havaya sahip olan ilçeleri,insanları ne bileyim seviyorum işte :)


--Yine bir araştırma yaparken bir siteye denk geldim kızlar ; www.pataraproperty.com .Antalya'nın güzel ilçelerinde kiralık villalar,kiralık daireler...
--Kış geldi Özge'cim nerden çıktı yaz tatili demeyin valla ben şimdiden bir araştırma yapıyorum ,hem de dediğim gibi çok daha uygun oluyor.
Kimi benim gibi rahatına düşkün olur,sakinliği sever yazın kendi evindeymiş gibi hissetmek ister tatildeyken bile,o sebeple pek otelleri tercih etmez.Villalarda da kalacak bütçemiz yok demeyin ,benim çevremde çoğu kişi 3-4 grup olup eşli çocuklu villa kiralıyorlar,havuz-ev sanki onlara aitmiş gibi...E tabi ki bu çok daha uygun fiyata geliyor hem de çok daha rahat oluyor.


--Hımm eğer yok zaten benim oralarda evim var villam var diyorsanız o zaman o klasikleşmiş sitelerde hiç vakit kaybetmeyin.Girin bu siteye bırakın onlar kiralasın,Onlar anlatsın evinizi.
Yurt dışından bu güzel yerleri görmek tatil yapmak için gelen turistlerimize villa kiralamak otelden daha uygun ve daha konforlu geliyor.O halde siz de dairenizi veya boş duran villanızı bu şekilde bir gelir kaynağı haline getirebilirsiniz.

--Yok ben güzel bir tatil geçirmek istiyorum ya da balayımızda baş başa geçirebileceğimiz bir yer olsa keşke diyorsanız tarihi ve kalacağınız gün sayısını ve bütçenizi belirleyin size en uygun yeri www.pataraproperty.com bulsun . 

--Sonra durun durun daha bitmedi NEREYE GİDİLİR? diye bir menü butonları var orada Antalya'nın güzel yerleri hakkında görseller ve ayrıntılı bilgiler var .Ki bu biraz tercih konusunda bizi zorluyor ama ...
Mesela hep dizilerde denk geliyoruz ama görme imkanım olmadı maalesef
KAŞ'I...

Kaş
Kaş, dünya turizminin önemli kentlerinden birisi olan Antalya'nın bir ilçesidir. Antalya'ya 200 km uzaklıktaki Kaş hemen 4 km uzaklıkta Yunanistan'ın Meis adası ile komşudur. Meis Adası'na en yakın noktayı oluşturan Kaş, tarihi eserler bakımından da tam bir doğa cennetidir. Kaş, kiralık yazlık villa bakımından çok revaçta olan bir bölgedir. Çukurbağ Yarımadası bir dil gibi denize uzanmakta, Yarımada aynı zamanda güzel manzarasıyla 3 km'lik güzel bir yürüyüş parkurudur. Kaş`ın içinde tertemiz sularıyla Büyük Çakıl Plajı, Küçük Çakıl Plajı ve Akçagerme Plajı gibi ünlü plajlar vardır. Ayrıca kayıkla ve tekneyle Limanağzı Plajı`na da gidilebilir. Kaş, Akdeniz'deki en ünlü dalış bölgelerindendir. Kayalıklarla kaplı sahiller, mağaralar, tüneller, kanyonlar, ve su altı gemi batıklarıyla eşsiz bir dalış deneyimi yaşanabilir. Zengin su altı ekolojisi, bitki örtüsü ve yosun çesitleri, kristal temizlikteki deniz suyu mart ayından yıl sonuna kadar dalgıçlara  müthiş bir dalış deneyimi yaşatır.
--Diye anlatan www.pataraproperty.com-a teşekkürler...
Daha ne diyim kesinlikle kaliteli ve güven konusunda da olumlu olan www.pataraproperty.com sitesini de datanıza eklemenizi tavsiye ederim ...


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum:

  1. Özge Hanım, biz geçen sene ilk defa ailecek Kalkan'a tatile gittik ve bir otelde kaldık. Otel çok güzel değildi, zaten oralarda öyle kocaman oteller yokmuş her yerde böyle güzel güzel villalar var ve hepsinin kendine özel havuzları falan var. Oralara herkes villa tatili için gidiyorlarmış, biz sonradan öğrendik. Ama bu sene biz de kesin villada kalıcaz. Bahsettiğiniz siteye baktım çok güzel villalar var. Havuzu dışarıdan görünmeyen villalar da var. Annem kapalı, artık o da bizimle havuza girebilir, yüzme bilmiyor ama :)) . Bu arada her yerde ingiliz turistler var. Sanki İngiltere'de geziyorsunuz.

    YanıtlaSil