modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Fastpay Kullanmayan Kalmasın

By | Perşembe, Mart 06, 2014 Leave a Comment
DenizBank müşterisi olmanıza gerek olmadan cepten cebe 7/24 para gönderebileceğiniz, ATM’den kartsız para çekebileceğiniz, üye iş yerlerinde ödeme yapabileceğiniz mobil bir cüzdandır.

fastPay uygulamasını App Store, Google play ve Windows Phone Store’dan ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

İndirdikten sonra TCKN numaranızı -CEP NO isterse kendi cep tel nonuzu girerek, belirleyeceğiniz 6 haneli Pin kodu ile kayıt olabilirsiniz. 

KIZLAR SİZDEN RİCAM ''uygulamayı indirdikten sonra 
SİZE KİM ÖNERDİ ? KISMINA (AYARLAR BÖLÜMÜNDE) == 
BU NUMARAYI GİRMENİZ =  5542119207 ...benim için çok önemli yardımcı olacaklara şimdiden çoook teşekkürleeer.. :)..

(önceden indirmişte olabilirsiniz .Hiçbir işlem içinde kullanmayabilirsiniz,banklarla hesaplarla ilginiz de olmayabilir :)akıllı telefonunuz olsun yeter :)) )
dilerseniz daha sonra silersiniz.Ama gerçekten çok işinize yarayabilecek bir uygulama.

  • fastPay ve MobilDeniz uygulamalarından birine kayıt olan herkes, 1 adet Mercedes A180 AMG, 20 adet iPhone 5s, 20 adet iPad mini ödüllerinden birine sahip olma fırsatı yakalıyor.
  • Uygulamalardan en az birini yükleyen ve kayıt olan herkes, 1 adet Mercedes A180 AMG, 20 adet iPhone 5s, 20 adet iPad mini ödüllerinin verildiği çekilişe hak kazanacaktır. İşlem yapın, daha çok çekiliş hakkı kazanın.
  • 15.11.2013 – 15.03.2014 tarihleri arasında fastPay ve MobilDeniz uygulamalarından birine kayıt olun, işlem yaparak şansınızı arttırın, muhteşem ödüllere sahip olacak talihlilerden biri de siz olun.

FASTPAY NE İŞE YARAR ?
  • fastPay ile cep telefonuna para gönderme, ATM’den kartsız para çekme, üye işyerlerinde alışveriş ve faturasız hatlara TL yükleme gibi birçok işlemi yapabilirsiniz.
  • İnternetten alışverişlerinizde kart bilgilerinizi girmeye gerek kalmadan daha hızlı ve güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz,

  • DenizBank veya herhangi bir Banka müşterisi olmanıza gerek olmadan başkasının cep telefonuna, 7/24 anında PARA GONDEREBILIRSINIZ. Alıcı, gelen tutarı istediği DenizBank ATM’sinden çeker veya Alıcı’nın fastPay cüzdanı varsa tutar fastPay bakiyesine eklenir.

  • Cüzdanınız yanınızda olmasa bile, fastPay ile istediğiniz DenizBank ATM’sinden KARTSIZ para çekebilirsiniz.

  • Denizbank Mevduat Hesabınızı veya kredi kartınızı fastPay cüzdanınıza bağlayabilir, DenizBank üye işyerlerinde cep telefonunuzdan ALIŞVERİŞ yapabilirsiniz.
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: