modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Saç Kırıkları İçin ve Saçın Hızlı Uzaması İçin

By | Pazar, Mayıs 25, 2014 3 comments


Saçlarımızın uzaması için elimizden geleni yapıyoruz özenle bakıyoruz ve aylar sonra bir bakıyoruz ki uçları iyice kırılmış,yıpranmış ve çatallaşmış.O kadar santim santim uzattığımız saçlarımızın bakımlı gözükmesi ve daha çabuk uzaması için gidiyoruz kuaföre ve kırıklarımızı aldırıyoruz.Eve geldiğimizde görüyoruz ki neredeyse özenle uzattığımız miktar kesilmiş gitmiş.Bu eminim ki saçlarını hızlı uzatmak isteyenler için hayal kırıklığı oluyordur.Tıpkı benim gibi. 

İşte bu zamanlarda çok sevdiğim bir kuaför ablanın bana tavsiyesi ile aşağıdaki ürünleri kullanmaya başladım.Bu ürünler kuaför ürünlerdir.Hani gideriz kuaföre saçlarımız mis gibi yumuşacık olur ya işte öyle yapanlar ürünlerden E'raste...
Hepsi bitkisel içeriklidir ! 
Şampuanı ;(siyah olan) saçlarınızın daha gür ve parlak olmasını sağlıyor ve saç dökülmesinde etkili.Saçın hızlı uzamasında yardımcı daha da birçok faydası var.

Saç kremi ; (Pembe olan) ise saç kırıklarını onarıyor ve inanılmaz bir yumuşaklık sağlıyor.Saç kremi mis gibi kokuyor ve tıpkı sakız gibi yoğunluğu var 1-2 dakika saçta tuttuktan sonra duruluyorum ve sanki resmen saçlarım pamuk gibi oluyor.

saç bakım ürünleri , eraste


Kırıkların onarılmasında keratinli saç serumları da çok ama çok ( en sağda olan 2 şeffaf) etkili yazın gelmesiyle güneşin ve denizin etkisiyle yıpranacak olan saçları resmen kalkan gibi koruyor.Saçların hızlı uzamasında hepsinin çok etkisi var . Ya kırıkların temizlenmesini sağlıyorlar ya da tüm kırıkları onarıyorlar.Her ürün tek tek etki veriyor saça dilerseniz ürünleri tek tek alarak da deneyebilirsiniz.


Saçlarımı olduğundan daha gür gösterdiler ve hemen 2. gün sönme yani kabarık durmama sorununu da ortadan kaldırdılar.Saçlarım çok kolay istediğim şekli alıyor ve o şeklini koruyor.

Dilerseniz ürünleri buradan da inceleyebilirsiniz.Ben çok memnun kaldım ve aldığım için de çok ama çok mutluyum.Bitkisel içerikli olmasaydılar kesinlikle tavsiye etmezdim.


Ürünleri GÜVENLE satın almak isteyenler lütfen öncelikle brk.nil8@gmail.com adresinden benimle iletişime geçin kızlar.

(ürünlerin orijinal olanlarına sizi ulaştırıcam :)

Saçlarına benim gibi özen gösterenler,saçı az olanlar,çabuk yağlananlar,kırıkları olup kestirmek istemeyenler,maşa-düzleştirici kullanarak saçın yıpranmamasını isteyenler bu ürünler süper süper :) Abartmıyorum zaten 1 hafta deneme süreciniz var .Denediniz eğer memnun kalmazsanız 1 HAFTA sonra iade edebilirsiniz ...
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

3 yorum:

  1. Bunlardan marketlerde falan satılıyor mu?

    YanıtlaSil
  2. Eczanelerde filan satılıyor mu acaba ??

    YanıtlaSil
  3. E-mail yoluyla değilde buradan soyleseniz biz bunları nerden bulabiliriz

    YanıtlaSil