modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Orta Boy Saç Modelleri 2014

By | Çarşamba, Temmuz 09, 2014 2 comments
orta boy saç modelleri

2014 orta boy saç modelleri.Kızlar bu sezon bu boy saçlar çok moda.Eğer ince telli saçlara sahipseniz mutlaka bu saç modelini kullanmanızı tavsiye ederim.
Orta boy saç modellerinden en beğendiğiniz şekilde kestirebilirsiniz. Tabi kıyabilirseniz:) Ama değişiklik her zaman iyidir, kökü siz de nasılsa yeniden uzayacaktır.Fakat moda şimdi bu bence hatta uzaması için uğraşmayın bile.Yıkayın çıkın saçlarınızı yeter.Yıkadıktan sonra nemli bir şekilde arkada küçük bir topuz yapın daha sonra kuruduğunda açın doğal dalgalı olacaktır ve saçlarınız gür gözükecektir.
Buyrun kızlar ;


orta boy saç modelleri


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

2 yorum:

  1. Islakken saçı öyle kullanmak bence kırıp daha çok yıpratır heleki ince telli saçlarda. Onun yerine nemli saça denizsuyu spreyi gibi bişey sıkıp şekillendirmek daha iyi gibime geliyor. :)

    YanıtlaSil
  2. Aynennnnn katılıyorum sana tatlım, ya bugün çok şanslıyım ne düşünüyorsam mutlaka onunla ilgili bir yazıya ratladım hep :) tam da saçımı bu boylarda kestireyim mi nasıl olur derken, senin resimler baya bi yardımcı oldu, kesin gidip kestireceğim, yazın en kullanışlı saç bence bu modeller,
    tekrar teşekkürler tatlım, öpüldün...
    lifeofyasmina.com

    YanıtlaSil