modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Aşık Olabileceğiniz 50 Ayakkabı Modeli

By | Cumartesi, Ekim 18, 2014 Leave a Comment
2012-fuşya-fiyonklu-ayakkabı-modelleri


Konu ayakkabı olduğunda biz kızların konuşabileceği çok şey vardır. İndirimde olan markalar, en son alınanlar, arkadaşların çok hoşuna gidenler, vitrinden bize göz kırpıp kalbimize olta atanlar, kırmızı renktekiler, şık topuklular, rahat babetler, sıcak botlar... gibi Hatta ayakkabı konulu bir konferans bile verebiliriz. Keşke her konu her şey onlar gibi tatlı olsa…

Neyse, bugün sizler için biraz değişik bir post hazırladım. Saçınızla alakalı stil bir model, bir kombin, bileklik yapımı, çanta yapımı gibi bir şey anlatmayacağım. Bu postumda sizin için en sevdiğim ayakkabı modellerini paylaşacağım. Bunları paylaşmadan önce de şunu belirteyim. İnternetten ayakkabı alırken kesinlikle size çok kolaylık sağlayacak bir site var: http://www.stilsenin.com/ Bu site tüm online alışveriş sitelerini gezerek, bu sitelerdeki tüm ürünleri tek noktada topluyor. Daha sonra size istediğiniz markayı, mağazayı, rengi, fiyat aralığını hatta indirim oranını bile seçme imkanı tanıyor. Sitenin anasayfasında bundan sonra da istediğiniz markalarda indirim olduğunda hatırlatma da yapacakları yazıyor. Şöyle düşünün, şimdi aklınızda güzel kırmızı topuklu bir ayakkabı almak var. Ne yapabilirsin? Google’a istediğin ürünü yazarsın ve ilgili sonuçları tıklarsın. Bu sonuçlar içerisinde hiç alakalı olmayan bloglara veya satış yapmayan her hangi bir siteye gidebilirsin. Ama bu arama işlemini stilsenin.com sitesini kullanarak yaparsan sadece online satış yapan sitelerdeki kırmızı topuklu ayakkabıları görürsün. Bu hem sana çok büyük bir zaman kazandırır hem de çok daha fazla model görmeni sağlar. Neyse çok uzattım. Tüm sitelerdeki bayan ayakkabıları topladıkları sayfayı verip asıl benim beğendiğim modellere geçelim. Buraya tıklayarak ulaşabilirsin: http://www.stilsenin.com/ayakkabi  En son baktığımda 26.000’den fazla ürün vardı.
topuklu siyahayakkabi-modelleri

kırmızı siyah yüksek topukluPONT-SPER-YKSEK-TOPUK-PLATFORM-ZEL-RETM-KIRMIZI-SYAH_51dfb5598ffbf
4 tane süper ayakkabı


Spor Ayakkabı Markaları
Bu kadar güzeli bir arada görünce başınız dönmüş olabilir. Hemen araya gireyim :) Ayakkabıda en çok tercih edilen markalardan konuşalım. Ben kendi kullandıklarımdan esinlenerek ve çevremdekilere de kulak vererek bir kaç marka vermek istiyorum. Spor ayakkabıda en fazla dikkati çeken markalar: nike, adidas, new balance, bambi, superga ve skechers olduğunu düşünüyorum, sizin de kullandığınız markaları bilmek isterim :)

2014-thyk-ayakkabı-modellerialtın kaplama ayakkabı

altın parlak topuklu ayakkabıaltın rengi çiçekli ayakkabı

beyazbordo çiçekli topuklu ayakkabı

çok yüksek topuklu ayakkabıince-topuklu-ayakkabı

kırmızı topuklu ayakkabıkırmızı-taşlı-abiye-ayakkabı-modelleri-2014-1024x1024

Topuklu Ayakkabı Markaları ve Modelleri
Arayı tekrar bölüyorum ama inşallah kötü yapmıyorumdur. Ama  bilerek bölüyorum, iddaa ediyorum daha önce bu kadar güzellerini bir arada görmemiştiniz. Düşüp kalmayın diye :)  Topuklu söz konusu olduğunda aslında markanın çok önemi kalmıyor. Bunun bence iki sebebi var: 1. si bazı çok güzel tasarım yapan kişilerin ünlü markalar için değil de bilinmeyen markalar için tasarlaması. 2. si de topuklu ayakkabıyı beğendiğimiz zaman hiç markasını bile gözümüzün görmemesi :) Bir an önce alıp giyme isteğimiz.
krem topuklu ayakkabıkrem yüksek topuklu ayakkabı

mavi-pembe-topuklu-ayakkabımor ayakkabı

pembe çiçekli topuklu ayakkabıpembe çiçekli topuklu

sarı lacivert topuklu ayakkabıshoe marwa sucar

siyah botsiyah desenli topuklu

siyah platform ayakkabısteve-madden-pembe-ayakkabı

şık kırmızı ayakkabıaltın pullu topuklu

beyaz botince topuk bot

issimo shoesKirmizi-Mariella-Marezza-Platform-Bot

pembe botpembe

siyahbotSiyah-ve-pembe-süet-bağcıklı-ince-yüksek-topuklu-bayan-bot

yüksek topuk botversace-uzun-çizme

12137_ayakkabı-atölyesi-topuklu-kırmızı

gön-outlet-ayakkabıkırmızı ayakkabı

kırmızı-değişik-modelli-topuklu-ayakkabı-modeli2014 yazlık abiye ayakkabı modeli

2014 yazlık abiye ayakkabı örneğiabiye ayakkabı modeli

abiye ayakkabı yazlıkayakkabı örneği

yazlık abiye ayakkabı tasarımı 2014yazlık abiye ayakkabı

Bu kadarıyla yetinelim kızlar. En çok hangilerini beğendiğinizi gerçekten çok merak ediyorum. Yorum olarak yazarsanız beni merağımdan kurtarmış olursunuz...

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: