modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Saçları Düzleştiren En Etkili 5 Doğal Yöntem

By | Salı, Kasım 11, 2014 Leave a Comment
Saçları Düzleştiren En Etkili 6 Doğal Yöntem

Ah şu kabaran ve bir türlü düzleşmeyen inat saçlar. Eğer bir de acelemiz varsa vay bizim halimize. Eğer sizler de aynı sorunlardan yakınıyorsanız bu 5 yöntem sizin yaşam kalitenizi bile değiştirebilir. Bence hemen öğrenin ve uygulamaya başlayın!


1. Hindistan cevizi sütü-limon suyu:

Dilerseniz hindistan cevizini rendeleyin ya da direkt sütünü alın. Buna limon suyu eklerseniz, daha iyi sonuçlar verecektir.Buzdolabında birkaç saat bekletin. Bir kaymak tabakası karışımın üzerinde oluşacaktır.İşte o kaymak kısmını saçınıza güzelce uygulayın ve sıcak havlu ile sarın.En az 1 saat bekletin.Sonra yumuşak bir şampuan ile yıkayın hemen kurulayın.

2.Düzenli sıcak yağ tedavisi:

Zeytin yağı ile hindistan cevizi yağını karıştırın. Birkaç uygulamadan sonra badem yağı ile zeytinyağını değiştirebilirsiniz.Saç diplerinize uygulayın ve sıcak bir havlu ile sarın. En az 45 dakika boyunca bekleyin.Daha sonra şampuan ile yıkayın.

3. Süt spreyi:
Saçları düzleştirme konusunda süt çok yararlıdır. Bir sprey şişesine sütü dökün ve tüm saç üzerine püskürtün. Yarım saat bekleyin . Ardından saçınızın yeni görünümünü keşfetmek için bir şampuanla yıkayın.

4.Bal ve süt:
Bir miktar bal alın ve süt ile macun kıvamına getirin. Daha etkili sonuç elde etmek için, karışıma çilek veya muz ekleyebilirsiniz. Saçınıza uygulayın.2 SAAT bekleyin ve daha sonra güzelce yıkayın.

5.Yumurta ile Zeytinyağı:

Karışımı saçınızda ez 1 saat bekletin. Hem saçlarınız beslenecek hem de saçlarınız dümdüz olacaktır.

Tabi ki hemen değil :) Haftada 2 kez uygulayın ve bu yöntemlerin etkilerini zamanla görün!

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: