modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Yılbaşında Kırmızı İç Çamaşırı Giymek Şans Getirir mi?

By | Cuma, Aralık 26, 2014 Leave a Comment
Yılbaşında Kırmızı İç Çamaşırı Giymek Şans Getirir mi?

Yılbaşı gecesi kırmızı iç çamaşırı giymek adet olmuş bizde sanırım :) Şans getirdiğini düşünenlerin sayısı da çok fazla. Tabi bu kişiden kişiye değişir. Kimi sadece değişiklik olsun diye tercih eder kimi de gerçekten güzel olmak için. Bazıları da şans,para getirsin diye... Aslında bu noel geleneği çok eskilere dayanır, bir firmanın yılbaşından önce ilk defa kırmızı iç çamaşırı üretip daha sonra da uğur getirir diyerek satmasıyla başlamıştır her şey. Fena da olmamış. Sadece beyaz ve siyah seçeneği varken bayanlar için bir seçenek daha ortaya atılmış. Zaten sonra da diğer renkler devreye girmiş.


İç giyim en az dış giyim kadar önemlidir aslında. Bir bayan içten dışa kadar güzel ve bakımlı olmalıdır. Bu inanın kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Daha çekici ve çok daha özgüvenli olmanızda size yardımcı olacaktır.

Bayan iç çamaşırları arasında fantazi iç giyim ürünleri seçerken çoğu bayan çekinir ve rahat hareket edemeyebilir. 
İşte bu durumda e-ticaret siteleri imdadımıza yetişir. Bu konuda gerçekten güvendiğim bir siteden bahsetmek isterim sizlere kızlar ismi ; DND içgiyim ! Hem kaliteli ürünleri hem de uygun fiyatlarıyla her kitleye hitap ediyor. 
Bence güvenli site adreslerinizin arasına bunu da ekleyebilirsiniz.
Hımm bir de ben de yılbaşında kırmızıdan yanayım diyorsanız mutlaka inceleyin derim :) Uğur getirdiğine inananlardansanız sakın geç kalmayın!

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: