modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Sevgilinizi Çok Sevindirecek Çiçek Demetleri

By | Salı, Şubat 24, 2015 Leave a Comment


Özel günlerde bayana alınabilecek en güzel hediyedir çiçek. Yani kendimden de biliyorum bunu :) Bayılırım çiçeklere, bir de böyle güzel, farklı bir demet olursa ohhh... Ona özenerek bakarım günlerce solmasın diye. Gerçekten çok güzel bir hediye. Ama bazen iş yoğunluğundan çiçekçi gezmek pek de mümkün olmuyor.
İşte bu durumda imdadınıza yetişecek 2 önerim olacak. Bu çiçekleri ayaklarınıza getiren siteler; Tüm güzellikleri bir bir önünüze seriyor. Hızlı kargosu ile de sizi mağdur etmiyor. 
Ayrıca bazen ''bu-şu durumda nasıl bir çiçek alınır ki?'' sorusunda da  ''gönderim sebepleri'' seçeneği ile size çok yardımcı oluyor.Fiyat aralığı ile de bütçenize uygun hediye seçeneklerini hemen ekranlarınıza getiriyor. 

Sadece çiçek de değil meyve-çikolata demetleri ile de büyüledi beni...

Daha ne olsun ki ! 

İşte bu güzel 2 önerimden birincisi;

Eğer İzmir'de olupta internet sitelerinden yaptığınız siparişin geç gelmesinden şikayetçiyseniz İzmir Çiçek hizmetinizde. Tüm semtlerine özel ve güvenli bir hizmet sunuyorlar. Örneğin sizler de inceleyebilirsiniz Konak Çiçekçi veya başka bir semtine özel olarak bakabilirsiniz.

İkincisi ise Çiçekse ; yeni hizmete başlayan çok güzel bir site.

Bence hiç zaman kaybetmeden bunları güvenilir e-ticaret siteleri listenize eklemenizi öneririm. Çünkü ben ekledim bile :)

Ayrıca çok beğendiğim seçeneklerden birini de sizlerle paylaşmak isterim;Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: