modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Diyetevim ile Zayıflama Zamanı

By | Çarşamba, Nisan 22, 2015 Leave a Comment


Sıcaklar gelmemek için dirense de takvimler Nisan ayının sonlarını gösteriyor artık. Bahane bulamayacağınız zamanlar geldi. Çünkü yaza çok az bir zaman kaldı. Kışın aldığınız fazla kilolardan kurtulma zamanı geldi de çoktan geçiyor. Bunun için hemen harekete geçin ve zayıflamaya başlayın. Nasıl mı?

İşte tam bu anda DiyetEvim yardımınıza koşuyor. Sağlıklı beslenme önerilerini, kilo verme sırlarını, kilo verdiren egzersizleri ve lezzetli hafif tarifleri bizlerle buluşturuyor.

Zayıflamak için;
İlk önce kilo hesaplama ile başlayın işe. İdeal kilonuzu öğrendikten sonra plan yapmak daha kolay olacaktır. Hedefinizi belirleyin. ''1 haftada 10 kilo vereceğim'' gibi uçuk hedefler yerine '' haftada 2 kilo vereceğim'' gibi hedefler daha etkili olacaktır. Hedeflerinizi bir yere not edin. 1 hafta sonunda hedefe ulaşma durumunuzu değerlendirin. Böylece geriye dönüp artılarınızı ve eksilerinizi değerlendirme fırsatı bulacaksınız.

İkinci olarak sıkı bir diyete başlamak için özenle hazırlanmış birçok diyet listesi arasından istediğinizi seçin. Konu altındaki yorumları okuyun ve yapacağınız diyet hakkında başkalarının fikirlerini öğrenin. isterseniz siz de yorum yazın, yollayın.

Egzersiz olmadan kilo vereceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yapılan araştırmalar sıkı bir vücut için egzersiz yapmanın çok önemli olduğunu gösteriyor. Havalar güzelleştikçe haftada 3-4 kez yürüyüşe çıkmalısınız. Karın bölgenizden şikayetçi misiniz? Evde kalıp farklı zayıflama hareketleri ile istediğiniz bölgeleri inceltin. Kas kitlenizi arttırarak metabolizmanızı yenileyin ve hızlandırın.

DiyetEvim sağlıklı zayıflama blogu en güncel konularını sizler için paylaşmaya devam ediyor. Takipte kalın, kilo vermek için geç kalmayın!
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: