modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Hızlı ve Kalıcı Bronzlaşmak İçin Doğal Yollar

By | Perşembe, Nisan 30, 2015 Leave a Comment


Hızlı ve Kalıcı Bronzlaşmak İçin Doğal Yollar
Kızlar yaz çok yaklaştı. Evet her ne kadar havalar bize bunu hissettirmese de bu bir gerçek. Elbet deniz havası da gelecektir. İşte o zamanlar hepimizde bir hızlı bronzlaşma çabası oluyor. E malum tatiller kısa,izinler az...Birden yanıp kıpkırmızı olmak istemiyorsanız,bronzluğunuzun da uzun süreli olmasını istiyorsanız ; şimdiden çalışmalara başlamalısınız kızlar. 

İlk olarak yüzünüzden işe başlayabilirsiniz, havuç yağını alıp parmak uçlarınızla yüzünüze yedirip dışarıya o şekilde çıkabilirsiniz,yalnız,gözlük takmamaya özen gösterin ki iz oluşmasın.Kakao yağı da bu konuda çok başarılıdır. Dilerseniz ikisini birden de karıştırıp kullanabilirsiniz. 

Bunların dışında eğer denize yakın yerlerde oturuyorsanız deniz suyundan bir miktar alıp yüzünüze sürüp o şekilde de gününüzü geçirebilirsiniz. Bu da hızlı ve kalıcı bir bronzluk için etkili bir yöntemdir.

Susam yağı da bu konuda çok faydalıdır. Ayrıca bu tarz yağlardan oluşan 1 karışımı aktarlar da yapabiliyor,onları da deneyebilirsiniz. Şimdiden cildinizi bronzluğa hazırlayın ki kıpkırmızı olmayın hiç:)
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: