modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

EVDE SİR AĞDA YAPMAK

By | Perşembe, Mayıs 14, 2015 Leave a Comment


Kadınlar için pürüzsüz bir cilt son derece önemlidir. Ve cildin pürüzsüz halini uzun süre korumanın tek  yolu ağdadır. Ağda sayesinde çok daha parlak ve ölü derilerden arınmış bir cilde sahip olabilirsiniz. 


Ağdanın tek amacı vücudu tüylerden arındırmak değil aynı zamanda da temiz bir görünüm elde etmektir. Bir cilt bakımı özelliği taşıyan ağda sayesinde cildiniz yenilenme fırsatı ve hava alma fırsatı bulur.

Ağdanın bu denli yararlı olduğu ve tüylerin çıkışını uzun süre ertelediği bilinmektedir. Ancak ağda uygulaması bazen zorlaşmaktadır. Su kaynatıp içine konulan ağda kutusunun sert zemine dökülmesi temizlenmesi elinizin yapış yapış olması bunların hepsi geride kaldı. Gelişen teknoloji kadınların bakımını kolaylaştırmaya ve onlara güzelliği daha hızlı yollarla vermeye kararlı. Bu yollardan biri de pratik ağda setleri.

Bu setler ufak bir makine özelliği taşımaktadır. Evinizde bir güzellik salonu edası yaratabileceğiniz set sayesinde hızlı ve temiz bir şekilde ağda işlemini halletmeniz mümkündür. Bu setler ağda kartuşlarından bunun yanı sıra da ağda bezlerinden temizleme ürünü olan ağda yağlarından oluşmaktadırlar. Spatula yardımı ile ağdayı sürmenizi sağlamak için ağdanın sıvı hale gelmesini sağlayan makine sayesinde artık etrafa ağdayı dökmek soğumasını beklemek yok.

Ağda Setleri

Kartuş ağdalar: Bacak kol koltuk altı bölgeleri için idealdir. Bikini bölgesi ve yüz bölgesinde konserve ağda ya da kalıp ağdalar kullanılır.

Kartuş ağdalar sayesinde bacak ve koltuk altında başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz oldukça pratik zamandan kazandıran yöntem olarak bilinmektedir.
Konserve ve kalıp ağdalar: Konserve ağda ile kalıp ağda arasındaki tek fark konserve ağdalar bez ile 

kullanılır. Kalıp ağdalar spatula ile sürersiniz 2-3 sn içinde donar elle çekersiniz.

Özellikle hassas olan bikini bölgelerinizde hassaslık söz konusu olduğu için titanyum kalıp ağda yada titanyum konserve ağda kullanmanız daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.
Bu kadar basit bir işlemi evde tek başınıza uygulamak için tek yapmanız gereken bu setlerden birine sahip olmak.

Sir ağda setlerimizi incelemek için tıklayınız!!!

Detaylı bilgi için : 0212 475 82 26 
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: