modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Çin'de Türkmenlere Yapılan İşkenceler BİTSİN ARTIK !

By | Salı, Haziran 30, 2015 4 comments

Nasıl başlasam hangi cümleleri kursam! Üzülsem mi kızsam mı? Ağlasam mı sussam mı? İnananın hiç bilmiyorum. İçim o kadar sıkıldı ki bu konuya öğrendiğimden beri! 

Ve sessiz kalamadım!

Artık Doğu Türkistan'daki Çin İşkenceleri SON BULMALI!

Çok üzgünüm! Gördüğüm görüntüler aklımdan çıkmıyor, gözümün önünden gitmiyor. O kadar çok sahne var ki! Kanlı olanlarından ölümle sonuçlananlarından bahsedemiyorum bile! Eğer benim gibi çok ama çok etkilenen biriyseniz ve çok hassassanız zaten tüm görsellere bakmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum! Sadece sizlerle bu görseli paylaşabiliyorum :( İçimi acıtanlardan sadece biri!)


Ama düşünün 1 bebek gördüğümüzde dizlerini ellerini evde ki yere vurmasından çekiniriz kollarız, ödümüz kopar! Ama Çin de minicik bir bebeğin boynundan bağlayıp beton üzerinde köpek gibi yemek yedirmeye çalışmaları ... Yemek mi ki acaba! Yoksa en kötü zehirlerden biri mi!

Daha yüzlercesi. İşkenceler! Çin işkenceleri! Çocuğun bile çocuğu öldürdüğü zalimce davranışlar...

Tüylerin diken diken olmasını bırakın benim kalbim acıdı bu sefer, mideme affedersiniz ama öküz oturdu! Onlar o durumdayken benim içim hiç rahat değil! En kötüsü de elimizden hiçbir şeyin gelmiyor olması! 

Merak ettiklerim de var tabi Müslümanlık , Türk'ün Türk'ten başka dostu yoktur diyen Türkler nerede?  Bırakın insanlık nerede? Devlet büyükleri nerede? 

Neden kimse dur diyemiyor? koltuk sevdalarından mı, kendilerini düşündükleri için mi, yoksa ekonomi mi dertleri hiç anlamıyorum anlayamıyorum ben? Dur demeyi planlıyorlar da bir zamanı mı var? Peki ne zaman o zaman? (HİÇ SANMIYORUM)
Şuan işkenceye uğrayanlar can değil mi? Belirli bir sayı mı var yoksa? Bu kadar can ölümü toplu katliama girmiyor mu?
Neden tv de Ana haberlerde izlemiyoruz?

Çoğu ateist olan japonya halkı bile Türkmenler için yürürken BİZ NEYİ BEKLİYORUZ?
Bu yapılanlar müslümanlara-Türklere kanımızdan canımızdan olanlara yapıldığı için değil insanlığa insanlara yapıldığı için bu haykırışlarımız aslında ! Hangi ırktan hangi dinden olursa olsun bir zulme, işkenceye,acıya,acıtmaya karşıyız!
Ama işte karşıyız demekle ne değişiyor ki :( ne acı...


Yapılan işkenceleri sizlerle de paylaşmak isterdim fakat ziyaretçi kitlem arasında çocukların olduğunu bilerek bunu yapamadım!

çok üzgünüm elimden sadece dua etmek geliyor ve sizlerle bunu paylaşmak size bunu duyurmak geliyor. 

Eğer düşüncelerinizi paylaşmak ve bu konuda içinizi dökmek istiyorsanız kesinlikle yorumlarınızı bekliyorum

Sesimizi duyuralım sessiz kalmayalım! Ne kadar çok yorum ! O KADAR ÇOK HAREKET demektir. 

Paylaşın-duyurun-sessiz kalmayın !
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

4 yorum:

 1. Özgecim o kadar haklısın ki çok üzgünüm bende seninle aynı düşünceler aynı meraklar içindeyim. ÇİNDEKİ BU İŞKENCE BİTSİN ARTIK Herkez yorum eklesin çoğalalım duyuralım sesimizi böyle imkanlarımız varken

  YanıtlaSil
 2. Aynen benim de gözümün önünden gitmiyor gözlerim dolup duruyo bu nasıl bi vahşettir nasıl bir insanlıktır aklım almıyor! Ne suçu günahı var bu zavallıların! Medya hiç üzerinde durmuyor resmen. Amerika'da 1 tek kişi ölse, öldürülse tüm dünya duyuyor, tüm Amerikalılar ayaklanıyor. Neden Müslüman bi ülke için aynı duyarlılık söz konusu değil:"( Göz göre göre katledilmelerine nasıl susuyorlar neden kimse bir şey yapamıyor:"(

  YanıtlaSil
 3. Her yolla duyurmaya ve tepkimizi koymaya çalışıyoruz ama ne kadar etkili olur bilemiyorum. Yııllardır süregelen ve hunharca katledilen bir insan topluluğu ... İzleyici kalarak en az onlar kadar suçluyuz :(

  YanıtlaSil
 4. Aslında söylenilecek o kadar çok söz kadar yapılması gerekenler var müslümanlara yapılan bu canilik bitmediği sürece hiçbir müslümanın huzurlu uyuması mümkün değildir Rabbime hergün yalvarıyorum dualar ediyorum maalesefki elimden gelen yapabileceğim tek şey dua etmek Allah onların yardımcısı olsun onları korusun ve halimize binlerce kez şükretmeliyiz ülkemize işte bu yüzden sahip çıkmalıyız ! minicik bir bebeği köpek gibi eziyet etmenin cezasını bu caniliğin hesabını elbette Allah onlara soracak bunlar adlarını bile koyamıyacağımız kalpsiz namussuz yaratıklar insan olsalardı böyle bir zulm yapmazlardı insan insana bunları yapmaz yapamaz bırakın müslümanlara eziyeti insanık diye birşey var zihniyetsiz yaratıklar ! ARTIK MÜSLÜMAN KARDEŞLERİMİZE SAHİP ÇIKALIM ELİMİZDEN HİÇBİRŞEY GELMİYORSA MADEM DUALARIMIZI EKSİK ETMEYELİM . (küçüktakipçi)

  YanıtlaSil