modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Vidobu'dan Moda Çekilişi

By | Pazartesi, Haziran 15, 2015 1 comment
Vidobu'dan Moda Çekilişi


Bir insanın kendini geliştirmesi kadar güzel bir şey yok bence. Ben okulumu okudum meslek sahibi oldum diyerek bir kenara çekilmek oldukça yanlış ve sıkıcı bir tutumdur.

Her konuda her alanda kendimizi geliştirmek ve yeni bilgiler öğrenmek zorundayız. Hem maddi hem de manevi olarak emin olun ki her öğrendiğiniz bilgi size bir gün çok büyük katkılar sağlayacaktır.

Şimdi bu konu nereden çıktı Özge diyorsunuz. Hemen geliyorum mevzuya. Çok uzatmayı sevmiyorum bilirsiniz :)

Aranızda belki duyanınız bileniniz vardır; Vidobu

Kendileri 7-24 hizmet veren online video eğitim platformudur. İçinde web tasarımdan, iş dünyasına, fotoğrafçılıktan, 3D ve animasyona kadar birçok eğitim videoları bulunduruyor...
Her türlü eğitimi içeriyor aslında.

Tıpkı bir kursa gitmiş gibi sizi bilgi sahibi yapıyor. Açık ve görsel anlatımlarıyla o kadar güzel anlatım sistemleri var ki, hiç böyle beklemiyordum açıkçası.

Başlık başlık-kademe kademe size tüm eğitimi titizlikle veriyorlar. Tabi bunun yanında kendiniz de çaba harcamalı notlar tutmalısınız ve program öğreniyorsanız program üzerinde pratikler yapmalısınız. 

Anlamadığınız yerleri istediğiniz kadar tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Sadece 1 eğitim seçmek zorunluluğunuz yok aldığınız süre paketi içinde tüm eğitimleri bile bitirebilirsiniz.

Kendim 45 gündür eğitim setlerini inceliyorum izliyorum ve çok memnunum. Ücretlendirmesi aşağıdaki gibidir.

Vidobu'dan Moda Çekilişi


Tabi ücretsiz eğitimleri de mevcuttur. Haftanın ücretsiz eğitimleri diye görebilirsiniz ana sayfalarında. Bu sebeple düzenli olarak ziyaret edip bence bu fırsatları kaçırmamalısınız. Deneme amaçlı şuan birinin içine girip incelemenizi istiyorum kızlar. Bir bakın nasıl eğitimler var, kalite nasıl, eğitim verenler kimler, nasıl bir yol izleniyor?

vidobu bence Türkiye de bir ilk. Çünkü bu şekilde düzenli ve çok kaliteli online eğitim veren bir sistem daha yok daha doğrusu bu kadar büyüğü yok!  Mynet'e de girdiğinizde sağ üst köşede de kendilerini görebilirsiniz. Sürekli güncellenen, yeni eklenen yüzlerce video… Üyeliğiniz ve aldığınız eğitimler sonucunda da sertifika alabilirsiniz.

Ayrıca bloglarını da inceleyebilirsiniz ; Vidobu Blog


Sizlere bir sürprizim var bu konuda, eğer şanslıysanız ve gerçekten istekli olduğunuzu hissettirirseniz 1 aylık paketi kazanabilirsiniz.

İşte detayları;


ÇEKİLİŞİ;

Eğer bu yazıyı sosyal medyanızda ya da bloğunuzda paylaşıp, sitemi ve sosyal medya hesaplarımı takip edip çekilişime katılırsanız. İçinizden 4 kişiye 1 aylık üyelik hediye edeceğim Vidobu aracılığıyla kızlar.

Paylaşımlarınızı ve isimlerinizi lütfen yorum olarak bildirin.

Teşekkürler.


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

1 yorum: