modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Giy Çıkar Derdine Kombin Yap İle Son Veriyoruz

By | Pazartesi, Nisan 18, 2016 Leave a Comment

Aklınızda denemek istediğiniz farklı kombinler var. Kafanızın içinde hepsini en ince ayrıntısına kadar tasarladınız. Ancak üzerinize bir giydiniz ki hiç de hayalinizdeki gibi olmadı. Bir an önce de hazırlanmanız gerekiyor. Yaşadığınız kombin başarısızlığının üzerine bir de kısa vakitte hazırlanma telaşı girince işler iyice karışıyor. Keşke kafanızda oluşturduğunuz anda üzerinizde o kombini görebilseydiniz, hepsi bir araya gelince nasıl gözükecek değerlendirebilseydiniz. 

Netmoda kafanızda oluşturduğunuz kombinleri bir araya getiriyor ve gözünüzün önüne seriyor. Daha önce hiçbir moda sitesi tarafından denenmemiş bu uygulama ile aklınızdaki neyse kombininizdeki de o oluyor. Pantolonlar, etekler, ayakkabılar ile yüzlerce farklı kombin yapabilirsiniz. İster gündelik hayat için, isterseniz çıkacağınız özel bir yemek için oturduğunuz yerden elbise dolabınızda bulunan kıyafetlere benzeyen ürünleri seçerek hızlıca nasıl giyineceğinize karar verebilirsiniz.

Netmoda sayesinde yapacağınız kombinler ile gereksiz alışverişlerin önüne geçmeniz de mümkün olacak. Göğüs dekolteli beyaz badiniz ile çok yakışacağını düşündüğünüz son moda bir etek almayı düşünüyorsunuz. Hayalinizde canlanan kombin oldukça ışıltılı duruyor. Acaba bu iki kıyafet bir araya geldiğinde gerçekten de hayalinizdeki gibi mi olacak? Merak ediyorsanız hemen kombin yap butonuna tıklıyorsunuz ve kombininizi oluşturuyorsunuz. Ortaya çıkan görüntü içinize sindiyse hemen gidip o eteği alıyorsunuz. İçinize sinmediyse farklı seçenekleri değerlendirip belki de hiç giymeyeceğiniz bir kıyafeti almaktan kurtuluyorsunuz.

Kozmetik, spor, aksesuar hatta plaj modası ile ilgili birçok kombin oluşturabilirsiniz. Size düşen ise sadece hayal etmek ve yaratıcılığınızı konuşturmak olacak. Birçok özel markanın en farklı ve en özel ürünlerini bir araya toplayan Netmoda kombin yap hizmeti ile küçükken oynadığınız kıyafet giydirme oyunlarının yetişkin versiyonuna sahip olacaksınız. Üstelik birçok farklı kişi üzerinde kombinlerinizi yaşatabilirsiniz. Bunun yanında renkler arasından dilediğinizi seçebilir, arka planınızı değiştirebilirsiniz. Belki Paris sokaklarında gezerken ne giyeceğinizin bir kombinini yaparsınız belki de dünyanın en ünlü eğlence merkezine gittiğinizde ne giyeceğinizi. Seçim tamamen size kalmış. Farklı efektler ile kombinlerinize ışıltı katarak hazırladığınız örnekleri kendi sayfanızda paylaşabilirsiniz.
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: