modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Kilolu Bayanlar Yazın Nasıl Giyinmeli 2016

By | Pazar, Nisan 24, 2016 Leave a Comment

Kilolu Bayanlar Yazın Nasıl Giyinmeli 2016


Kilolu bayanlar yazın gelmesinden biraz sıkıntı duyabilirler ama bu çokta büyütülecek ve strese girecek bir durum değil aslında çünkü küçük tüyolar ile bunun üstesinden gelebilirsiniz. 

Kilolu Bayanlar Yazın Nasıl Giyinmeli 2016


Öncelikle fazlalık olan bölgelerinizi uçuş uçuş kumaşlarla gizleyebilirsiniz. Örneğin kol kısmınız oldukça kalınsa bunu omuzdan dökümlü bluzlar ile yok edebilirsiniz. 
Mayo tercih etmenizi tavsiye ederim bikiniden çok.eğer mutlaka bikini giymek isterseniz yüksek bel alt kısmı olanları seçebilirsiniz. Tercih ettiğiniz mayo elbise olup bir de koyu renkli ya da küçük küçük kendini tekrarlayan desenlerden olursa oohh ne rahat. 
Kilolu Bayanlar Yazın Nasıl Giyinmeli 2016Amaç yaz da olsa kışta olsa fazlalık olan bölgelerinizi çok sıkmayan bol bol ince uçuş kumaşlardan oluşan parçalar ile gizlemek.

Dik çizgiler ve minik minik desenler en sevdiğiniz desenler olsun lütfen balık etli bayan takipçilerim... :) Dediğim gibi hiiç mesele değil fazlalıklarınızı doğru şekilde giyinerek kapatabilirsiniz ama bununla birlikte diğer detoks ve zayıflama yayınlarımı da mutlaka okumanızı tavsiye ederim :) 
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: