modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Selülit Gideren Sıkılaştırıcı Krem

By | Pazar, Nisan 24, 2016 Leave a Comment
Selülit Gideren Sıkılaştırıcı KremYazın en büyük sorunlarımızdan biri selülittir. Gün boyu selülitlerimiz gözüküyor mu gözükmüyor mu diye tedirgin oluruz. Onları gizlemek yerine onları sıkılaştıran yöntemler denemek çok daha etkili olacaktır. 

Selülit gidermek için öncelikle sık sık egzersiz yapmalı bol bol su içmeli ve cildi sıkılaştıran ürünler kullanmalı. Bunun için de Yves Rocher sıkılaştırıcı krem  'i önerebilirim.

Bu ürün tek serumda hazırlanmış ve içeriği sayesinde sıkılaştırıcı özelliği varmış cildinizi resmen yaza hazırlıyormuş yani kızlar. 
Bu kür ve peelingin birlikte kullanılmasını öneririm ben de , çünkü bu tarz ürünler genelde tamamlayıcısı olanla beraber kullanılınca etkili oluyor. Ürünler kesinlikle paraben içermiyor sanırım son zamanlar içinde paraben var mı diye bakmayanınız yoktur. 


Eğer artık selülit derdinden bıktıysanız ve böyle hızlı etkili olsun o etkiyi hissedeyim derseniz bu ürünü tavsiye edebilirim. Çok az kullanarak da kısa süre içinde etkili olduğunu iddia ediyor bu ürün.
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: