modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

2016 Hem Rahat Hem Şık!

By | Cuma, Haziran 10, 2016 Leave a Comment
Kişiliğimizi yansıtmanın en önemli faktörlerinin biri olarak öne çıkan kıyafet seçimi, günlük hayatımızda oldukça önemli bir role sahip. Buna karşılık hızla değişen moda etkenleri, gündemi takip etmemizi oldukça zorlaştırıyor. Neyse ki güvenilir bir kaynaktan gelen profesyonel yardımla
son moda kıyafetler ve güncel tarzlar hakkında bilgi sahibi olmak, Elle.com.tr sayesinde kolaylaşmış durumda.

Değişen sosyal ve ekonomik koşullar, artık günlük hayatta fiziksel olarak daha aktif olmayı gerektiriyor. Fiziksel aktiviteyi asgari düzeyde yorucu kılmak için ise kıyafet seçiminde rahatlığın ön planda olması gerekiyor. Günlük ihtiyaçlara göre hızla değişen moda akımı, 2016'da rahatlığı ve şıklığı bir araya getiren bir tutum sergiliyor. Sabah yaşanan hazırlanma telaşı ve gün içerisindeki rahatlık düzeyi göz önüne alınarak tasarlanan "giy, çık" elbiseler, bu sene oldukça göz önünde. Yaz için son derece ideal olan bu elbiseler, her tarza göre kolaylıkla evirilebiliyor. Gündüz giydiğiniz sade ve ferah elbiseyi akşam için hoş bir ceketle tamamlayıp, gün boyu kıyafet derdinden kurtulabiliyorsunuz.

Senelerdir dünyanın her köşesinde egemenlik kurmuş olan kot pantolonlar da bu sene değişime uğramış görünüyor. Uzun süredir moda olan dar kot pantolonlar, biraz eskiye dönerek yerini İspanyol ve boru paçalara bırakmış. Boyunuza iltifat edecek şekilde yüksek veya düşük belli seçenekler ile karşımıza çıkan bu pantolonların yanı sıra, "boyfriend jean" olarak adlandırılan bol ve rahat pantolonlar da 2016'nın modası. Yaz sıcağında bile tene yapışmayarak rahatlık sağlayan boyfriend kesimli kotlar her türlü ayakkabıyla tamamlanarak istediğiniz görünümü elde etmenize olanak sağlıyor.

Eskiye dönüş, 2016'nın mayo ve bikini modasında da kendini gösteriyor. İpli, dar ve rahatsız bikiniler, yerini yüksek bel altlara ve "halter top" denilen rahat üstlere bırakmış durumda. Renkli karışık desenler ve fırfırlı modellerle karşımıza çıkan son moda bikiniler, nihayet plaj modasına da rahatlığı getirmiş görünüyor. Tüm bunları ve daha fazlasını kolaylıkla takip edebileceğiniz Elle.com.tr, hızla değişen moda akımına ayak uydurmak için oldukça güvenilir bir kaynak. Önümüzdeki sezon için alışverişe çıkmadan önce mutkala bir göz atın.

Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: