modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

TTO Tea Tree Oil Ürünlerinden Haberiniz Var mı?

By | Cuma, Ekim 14, 2016 Leave a Comment

Artık bilinçli tüketicilerin sayısı o kadar arttı ki, özellikle bayanlar kullandıkları bakım ürünlerinden, diş macunlarına kadar her ürünün içinde hangi madde var hangisi yok, hangi madde olursa ne gibi etkiler doğurur sorularına cevap arıyorlar ve çoğu ürünü buna göre seçiyorlar. Son zamanlar cilt lekeleri gibi, terleme gibi şikayetler için çay ağacı yağı oldukça gündemde. 

İşte TTO Tea Tree Oil ürünleri şimdi çok fazla ilgi görüyor. Bu marka çeşitliliğine ulaşmak için lütfen tıklayınız

Kozmium'daki TTO saç ve vücut şampuanı hem uygun fiyatlı hem de saçın yıpranmalarını azaltıyor, parlaklık katıyor, kepeklenme ve bakteri gibi sorunların kökünü kurutuyor. İçeriğinde bulunan ve adını ondan alan çay ağacı yağı ile kurulan bileşimler sayesinde o yağın etkisi çok daha fazla artırılmıştır bu sebeple Kozmium TTO Tea Tree Oil ürünlerini rahatlıkla güvenle kullanabilirsiniz. 

Yine bu sitede satışta olan TTO oil sıvı sabun ; akne ve mantar temizleyici Dünya Sağlık Örgütünden onay almıştır ve düzenli kullanılması sonucunda yine içeriğinde olan doğal maddeler yardımıyla akneleri geçirip parlak bir cildi ortaya çıkarıyormuş.

Sivilce üzerine direkt olarak çay ağacı yağı kullanmak cildin çok kurumasına sebep olabiliyor , bazen kurulukta geçirilmesi zor olan bir durum olabiliyor.   Bu sebeple bu tarz onaylı ürünlerin kullanılmasını tavsiye ederim.


Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: