modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Top-ads

modadakankan. Blogger tarafından desteklenmektedir.

Online Dergi Elele 2017

By | Cuma, Mart 03, 2017 Leave a Comment


Benim dergi sevdam;  Çanakkale(Biga) -Tekirdağ arası yolculuklarımda ,babamın canım sıkılmasın diyerek almasıyla başladı... Babannemi dedemi görmek amaçlı gittiğim 4 saatlik o yolun nasıl geçtiğini anlamıyordum bile. Elele dergisi sanıyorum hem kalın olduğu için hem de kaliteli içerik ürettiği için hep favorim olmuştur. Eee devir teknoloji devri :) artık o zevki buradan online olarak tadıyorum. Bir de işin bilgisayar başıysa elinin altında böyle bir sayfa olması gerçekten enerji veriyor.

Kadına dair her şey mevcut; burç yorumları, moda, sağlık, yemek ,bebek vs... Dediğim gibi eğer zamanı kendiniz için bir şeyler yaparak geçirmek istiyorsanız mutlaka incelemenizi tavsiye ederim.

2017 Mart sayısında dergide neler neler var? Ferah Zeynep Abdullah severler sanırım bu sayı tam da sizin için.Güzelliğe dair tüyolar bence kaçmaz.

Sezon alışverişinizi yapmadan önce pişman olmamak adına bu sezon neler trend olacak,hangi parçalar arka planda kalıyor bunları öğrenmenizi tavsiye ederim. Örneğin renkler konusunda çok çok dikkatli olmalısınız çünkü bu sezon bazı renkler demode oluyor. Renk hiç demode olur mu demeyin oluyormuş :) Yaz geliyor diyet yapmam lazım,ay fit olmam lazım diyorsanız da bir sağlık-diyet sayfasındaki makalelere göz atın derim. Size ilham verecektir eminim. 
Sonraki Kayıt Önceki Kayıt Ana Sayfa

0 yorum: